Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Tęstinis vadovų ugdymas viešąjame sektoriuje

Europos socialinio fondo agentūra
Laima Rutkauskienė
Personalo skyriaus vedėja
Su „Sėkmės laboratorija“ teko bendradarbiauti ne kartą, todėl drąsiai sakome, kad ši partnerystė buvo labai naudinga mūsų agentūrai. Dalyvavome keliuose Ritoldo Narmonto vestuose mokymuose. 
Pirmieji, kuriuose dalyvavome – mokymai „Efektyvaus vadovavimo formulė“. Pavadinčiau juos pamatu, siekiant tapti puikiu vadovu. Daug praktinių užduočių, aiškus ir „uždegantis“ temos išdėstymas lėmė tai, kad kolegos dar ir dabar prisimena šiuos mokymus kaip vienus įdomiausių bei naudingiausių. Juose įgytos žinios padeda rasti geriausias išeitis iš darbe susiklostančių situacijų, sprendžiant problemas, organizuojant kolektyvo darbą. 
Teko būti ir kitų mokymų dalyviais – tai „Efektyvaus instruktavimo formulė (koučingas)“ bei „Pozityvių santykių jėga organizacijoje ir efektyvus darbuotojų veiklos vertinimo pokalbis“. Juose mūsų vadovai rado atsakymus į daugelį darbe kylančių klausimų: kaip tinkamai kalbėtis su darbuotoju ugdomojo pokalbio metu, kaip efektyviai moderuoti darbuotojo vertinimo pokalbį, kaip darbuotojui užtikrinti kokybišką grįžtamąjį ryšį. 
Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę bendradarbiauti su „Sėkmės laboratorija“. Suteiktą naudą jaučiame dar ir dabar, nes įgytas žinias taikome savo praktinėje veikloje. Nuoširdžiai dėkojame Jums, mielieji!

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt