Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Susisiekime:

Palikite savo numerį, mes jums paskambinsime

Įvesdami nurodytus duomenis, patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su įtvirtinta Duomenų apsauga svetainėje
SIŲSTI

Ritoldas Narmontas

Konsultacinės kompanijos „Sėkmės laboratorija“ steigėjas, konsultantas, treneris ekspertas sertifikuotas koučeris supervizorius, atestuotas globalios organizacijos ICMCI narys. Specializuojasi organizacijų plėtros, vadybos, komunikacijos, viešo kalbėjimo ir oratorinio meno bei profesionalaus pardavimo srityse.

 

Ritoldas mokėsi ir bendradarbiavo su tokiomis tarptautinėmis mokymų ir konsultavimo kompanijomis kaip Ken Blanchard companies (JAV), Wilson Learning (JAV), Barbara Pachter & associates (JAV), Center for Management & Organizational Effectiveness(JAV), Mailleux & associates (Belgija).

 

Ritoldas baigęs 6 metų neakivaizdines specialias studijas suaugusių žmonių mokymui pagal programą "Break through to peak performance" (JAV, New York) ir yra sertifikuotas eilės tarptautinių konsultacinių kompanijų treneris. Sertifikuotas F.I.R.E (Firewalking Institute of Reseach and Education) vaikščiojimo per žarijas instruktorius.

 

Ritoldas turi 23 metų trenerio patirtį. Yra parengęs ir vedęs daugiau nei 1500 mokymų, dirbęs su įvairių atsakomybės lygių žmonėmis – nuo aktyvaus pardavėjo iki aukščiausio lygio vadovo ir politiko.

 

Veda vadovų ir patyrusių pardavimo specialistų ugdymo projektus bei komandos formavimo/motyvacinius renginius lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt