Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Susisiekime:

Palikite savo numerį, mes jums paskambinsime

Įvesdami nurodytus duomenis, patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su įtvirtinta Duomenų apsauga svetainėje
SIŲSTI

Konsultacijos

Individualus konsultavimas ( angl. Coaching)

 

Valdymo sprendimų labirintuose dažnai pritrūkstama aiškios plėtros vizijos, atsiranda pokyčių nežinomybė, sunku spręsti kylančius konfliktus. Tačiau šios situacijos suvaldomos, jei tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje sulaukiama profesionalios pagalbos. Neretai profesionalus žvilgsnis iš šalies - geriausias pastiprinimas ir paskata naujiems sprendimams.


Individualaus konsultavimo tikslas – aptarti vadovo ar darbuotojo vystymo tikslus,  ugdyti ir stiprinti reikalingas vadovo kompetencijas, įgūdžius. Jo metu vyksta individualūs susitikimai su vadovais, aptariamos individualios situacijos, modeliuojamas tinkamas elgesys. Jei reikia, skiriamos konkrečios užduotys, kurių atlikime konsultantas betarpiškai dalyvauja įvairiose situacijose (susirinkimuose, pokalbiuose su darbuotojais). Tokiu būdu, analizuojant konkrečias vadovavimo situacijas, kartu modeliuojant situacijos sprendimo galimybes, ieškant geriausio sprendimo, betarpiškai vystomos vadovo vadovavimo kompetencijos.


Individualus konsultavimas - tai procesas, padedantis mobilizuoti vidinį potencialą, išsigryninti tikslus bei surasti tiesiausią kelią juos pasiekti, kurti ir išlaikyti vidinį balansą darbe ir gyvenime.

Konsultantas Ritoldas Narmontas

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt