Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Komanda

Ritoldas Narmontas
Konsultantas 

„Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties nusistatytas ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs“.
Polis Gogenas

Konsultacinės kompanijos „Sėkmės laboratorija“ steigėjas, konsultantas, treneris ekspertas sertifikuotas koučeris supervizorius, atestuotas globalios organizacijos ICMCI narys. Specializuojasi organizacijų plėtros, vadybos, komunikacijos, viešo kalbėjimo ir oratorinio meno bei profesionalaus pardavimo srityse.

 

Ritoldas mokėsi ir bendradarbiavo su tokiomis tarptautinėmis mokymų ir konsultavimo kompanijomis kaip Ken Blanchard companies (JAV), Wilson Learning (JAV), Barbara Pachter & associates (JAV), Center for Management & Organizational Effectiveness(JAV), Mailleux & associates (Belgija).

 

Ritoldas baigęs 6 metų neakivaizdines specialias studijas suaugusių žmonių mokymui pagal programą "Break through to peak performance" (JAV, New York) ir yra sertifikuotas eilės tarptautinių konsultacinių kompanijų treneris. Sertifikuotas F.I.R.E (Firewalking Institute of Reseach and Education) vaikščiojimo per žarijas instruktorius.

 

Ritoldas turi 22 metų trenerio patirtį. Yra parengęs ir vedęs daugiau nei 1400 mokymų, dirbęs su įvairių atsakomybės lygių žmonėmis – nuo aktyvaus pardavėjo iki aukščiausio lygio vadovo ir politiko.

 

Veda vadovų ir patyrusių pardavimo specialistų ugdymo projektus bei komandos formavimo/motyvacinius renginius lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Plačiau
Aida Gudaitienė
Konsultantė 

„Galimybės neatsiranda iš niekur - jas reikia susikurti ir užsidirbti. Tai reikalauja atkaklumo ir drąsos“. 

Indira Gandhi

Verslo konsultantė, turinti psichologinį išsilavinimą ir daugiau kaip 17 metų pardavimo bei vadovaujamojo darbo patirtį.

 

Aida yra baigusi medicinos mokslus Kaune ir įgijusi gydytojos psichiatrės išsilavinimą. Profesinės kompetencijos ugdymo tikslais 4 metus mokėsi Geštalt psichoterapijos Kauno Geštalto studijų centre ir baigė Geštalto psichoterapijos metodų taikymo darbe su individais, grupėmis, poromis ir šeimomis bei organizacijų vystymo programas. Aida mokėsi ir bendradarbiavo su tokiomis tarptautinėmis mokymų ir konsultavimo kompanijomis kaip Wilson Learning (JAV), Center for Management & Organizational Effectiveness (JAV), HEC School of Management (Prancūzija), Baltic Management Institute, Vadybos ir ekonomikos universitetas.

 

Sukaupta ilgametė vadovaujamojo ir pardavimo darbo patirtis tarptautinėje kompanijoje bei vadovavimas “Sėkmės laboratorijos“ pardavimo komandai leidžia Aidai profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualias kliento situacijas, greitai atrasti tinkamus sprendimo būdus ir numatyti jų rezultatus.

 

Specializuojasi klientų aptarnavimo, pardavimo, konfliktinių situacijų ir streso valdymo srityse. Taip pat yra sertifikuota darbuotojų vertinimo konsultantė.

Plačiau
Daiva Palovytė
Projektų vadovė - konsultantė 

„Sėkmė turėtų būti matuojama ne tiek pozicija, kurią pasiekėme gyvenime, kiek būdais ar kliūtimis, kurias įveikiame“.
Booker T. Washington

Kompanijoje "Sėkmės laboratorija" atsakinga už projektų valdymą ir pardavimus, veda mokymus klientų aptarnavimo įgūdžiams tobulinti, konfliktinėms situacijoms valdyti, papildomiems pardavimams skatinti.

 

Daiva baigusi pedagogikos - psichologijos studijas. Turi didelę aktyvaus pardavimo patirtį. Nuolat tobulinasi įvairaus pobūdžio žmogiškųjų išteklių valdymo programose. Yra sertifikuota vadovų kompetencijos bei psichologinio atitikimo darbui vertinimo konsultantė. 

 

Darbas nuo „Sėkmės laboratorijos“ įkūrimo pradžios leidžia daryti paprastą išvadą; sėkmė mus lydi tada, kai patys tiesioginėje savo veikloje naudojame patarimus, kuriuos daliname savo klientams.

Plačiau
Milda Balickaitė
Projektų vadybininkė - administratorė 

„Nuolatinės pastangos, o  ne jėga ar intelektas, yra  raktas atrakinantis mūsų potencialą“. 
Winston Churchill

Atsakinga už klientų konsultavimą organizaciniais išorinių bei vidinių mokymų klausimais, taip pat sklandaus darbo biure užtikrinimą.

Plačiau

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt