Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Apie mus

Kad ir kaip sparčiai kinta šiuolaikinis pasaulis, tobulėja technologijos, vienas dalykas išlieka visuomet: tai – žmogus, didžiausias bet kurio verslo turtas. Tad ir kasdienis jo tobulėjimas – tvirčiausias pagrindas sėkmingai įmonės veiklai. Jau daugiau nei septyniolika metų dirbdami vadovaujamės šia nuostata. Į tai orientuotos ir visos mūsų teikiamos paslaugos: atvirieji ir vidiniai  mokymai, virtualūs mokymai bei konsultacijos. 

 

Profesionalumas, nuoseklumas, praktinis įgytų įgūdžių taikymas – mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien. Tai pripažino tiek garsios, tiek ir mažiau žinomos įmonės, kurios „Sėkmės laboratoriją“ vertina kaip patikimą partnerį siekiant efektyvaus tobulėjimo ir ilgalaikės, o ne atsitiktinės sėkmės. Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su užsienio kapitalo įmonėmis mums padėjo žengti ir į kitų šalių rinkas, ko pasekoje vadovų ugdymo ekspertas Ritoldas Narmontas kviečiamas vadovus ugdyti  Švedijoje, Italijoje, Baltarusijoje.

 

Mes nesakome, kad esame, geriausi, bet puikiai žinome, kuo esame stipresni už kitus. Smagu, kad tai žino bei vertina ir mūsų klientai. 

 

Ritoldas Narmontas (kairėje) ir Ken Blanchard Situacinės lyderystės modelio kūrėjas (angl. Situational Leadership II).
2013 m. spalis Singapūras.
 

 

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt