Kuriame išliekamąją vertę


Sužinokite kaip

Susisiekime:

Palikite savo numerį, mes jums paskambinsime

Įvesdami nurodytus duomenis, patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su įtvirtinta Duomenų apsauga svetainėje
SIŲSTI

Aida Gudaitienė

Verslo konsultantė, turinti psichologinį išsilavinimą ir daugiau kaip 18 metų pardavimo bei vadovaujamojo darbo patirtį.

 

Aida yra baigusi medicinos mokslus Kaune ir įgijusi gydytojos psichiatrės išsilavinimą. Profesinės kompetencijos ugdymo tikslais 4 metus mokėsi Geštalt psichoterapijos Kauno Geštalto studijų centre ir baigė Geštalto psichoterapijos metodų taikymo darbe su individais, grupėmis, poromis ir šeimomis bei organizacijų vystymo programas. Aida mokėsi ir bendradarbiavo su tokiomis tarptautinėmis mokymų ir konsultavimo kompanijomis kaip Wilson Learning (JAV), Center for Management & Organizational Effectiveness (JAV), HEC School of Management (Prancūzija), Baltic Management Institute, Vadybos ir ekonomikos universitetas.

 

Sukaupta ilgametė vadovaujamojo ir pardavimo darbo patirtis tarptautinėje kompanijoje bei vadovavimas “Sėkmės laboratorijos“ pardavimo komandai leidžia Aidai profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualias kliento situacijas, greitai atrasti tinkamus sprendimo būdus ir numatyti jų rezultatus.

 

Specializuojasi klientų aptarnavimo, pardavimo, konfliktinių situacijų ir streso valdymo srityse. Taip pat yra sertifikuota darbuotojų vertinimo konsultantė.

Mus galite rasti

UAB "Sėkmės laboratorija" Aguonų g. 14-64, Vilnius

Susisiekime

8 5 272 8137
8 6 577 7757
info@sekmeslab.lt